Jesteś w: » O firmie

english versionKATEGORIE

 

 

NEWSLETTER

 

 

NOWOŚCI

 

PROMOCJE

O firmie

Od początku naszego powstania, w 1992 roku naszym celem jest dostarczanie najwyższej klasy  sprzętu stomatologicznego dla gabinetów stomatologicznych, dentystycznych oraz pracowni protetycznych. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, specjalizującą się w imporcie i dystrybucji materiałów stomatologicznych, protetycznych i medycznych. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami na całym świecie, przez co gwarantujemy naszym odbiorcom usługi na wysokim poziomie oraz towary najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale wzbogacamy asortyment w coraz nowsze produkty, które pojawiają się na rynku stomatologicznym na całym świecie. Oprócz profesjonalnego sprzętu, oferujmy wszechstronną ofertę produktów jednorazowego użytku i wyrobów medycznych.

 

Wiek XXI to czas wielkich możliwości, w którym nasza firma stawia sobie za cel łatwe dotarcie do klientów poprzez sprzedaż internetową. W trosce o dobro klientów, stale rozszerzamy naszą ofertę i proponujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

 

Działalność:

- handel materiałami i sprzętem stomatologicznym, protetycznym, medycznym,

- import,

- export.

 

Współpraca z:

- sklepami zaopatrzenia stomatologicznego, protetycznego, medycznego,

- gabinetami stomatologicznymi,

- pracowniami protetycznymi,

- klinikami.

 

Będąc otwartą i dynamicznie rozwijająca się firmą Zapraszamy do współpracy zarówno właścicieli gabinetów stomatologicznych, dentystycznych, ortodontycznych, jak i pracowni protetycznych. Dlaczego warto z nami współpracować? Jesteśmy rzetelną firmą, posiadającą długoletnie doświadczenie w imporcie, eksporcie oraz handlu materiałami i sprzętem stomatologicznym, protetycznym i medycznym. Nasza wiarygodność przejawia się między innymi w tym, że mamy żadnych zaległych zobowiązań publicznoprawnych. Wszystkie zamówienia wobec naszych klientów i kontrahentów realizujemy bez opóźnień. gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych artykułów i sprzętu medycznego renomowanych producentów. Dla naszych klientów jesteśmy zamówić określony towar na indywidualne zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do owocnych zakupów.

 

Zapraszamy do współpracy

Projekt i realizacja: scnet - tworzenie stron © Copyright 2012 by Art-Dental.pl - all rights reserved